O nás

Od roku 1998 poskytujeme profesionálne služby nadštandardnej kvality.

O spoločnosti

Od vzniku spoločnosti pôsobíme na stavebnom trhu a vo výrobnej sfére. Poskytujeme kvalifikovaných pracovníkov v rôznych profesiách. V začiatkoch sme sa zamerali na trhy Českej a Slovenskej republiky so stavbárskymi a montážnymi profesiami.

Naše pôsobenie sme rozšírili do zahraničia. Dnes pracujeme v krajinách Západnej Európy – Francúzsku, Nemecku a Belgicku.

Požiadavky zo zahraničia postupne naberali kvantitu v súvislosti s dôkladným preverením našich kvalít. Neustále sa zvyšujúcou kvalitou našich služieb si trpezlivo budujeme vzájomnú dôveru s klientmi. Vzájomnú dôveru totiž považujeme za základ úspešnej a dlhodobej spolupráce.


0
Projektov
0
Zamestnancov
0
Rokov skúsenosti

Sme zodpovedný a spoľahlivý
partner

Sme spoľahlivým a korektným partnerom pre zamestnávateľov aj našich zamestnancov, vďaka čomu sa neustále rozrastáme a dokážeme mimoriadne flexibilne reagovať na všetky požiadavky.

Podnikáme v oblasti personálneho lízingu už viac ako 20 rokov.

Na trvalý pracovný pomer zamestnávame 500 ľudí, ktorí pracujú na projektoch vo Francúzsku, Nemecku, Belgicku a na Slovensku.

Na projektoch odpracujeme ročne viac ako 550 000 hodín.

Referencie našich zamestnancov

Ascensio Holding je skvelým miestom na nájdenie si práce. Som dokonalým príkladom, vďaka spolupráci so spoločnosťou som získal prácu na zmluvu za veľmi výhodných podmienok. Odporúčam
TomášElektrikár
O spoločnosti Ascensio Holding sa môžem vyjadrovať len v superlatívoch. Spoločnosť Ascensio holding mi našla prácu v zahraničí. Spolupracujeme spolu dodnes.
ŠtefanSadrokartónista
So službami spoločnosti som veľmi spokojný. Práca, ktorú mi ponúkli, pokračuje dodnes (pracujem v Nemecku viac ako tri roky), platby včas, príjemná atmosféra, kvalitné ubytovanie, veľká profesionalita a veľmi príjemný a vrelý prístup.
PeterVodár
Previous
Next

Budujeme profesionálov

Kladieme veľký dôraz na osobné pohovory a zručnosti pracovníkov si vždy overujeme prakticky.

Pomocou kvalifikovaného a profesionálneho tímu a vďaka dlhodobým skúsenostiam v oblasti ľudských zdrojov
zabezpečujeme spokojnosť našich klientov aj našich zamestnancov.

Zamestnancov vedieme k zodpovednosti, lojálnosti a samokontrole svojej práce. Naším cieľom je prostredníctvom našich zamestnancov vždy dosahovať maximálnu možnú kvalitu, ktorú zabezpečujeme
garanciami, benefitmi a vzájomnou komunikáciou.